روش های ارسال کالا

بازدید: 8951

از آنجایی که ارسال لپ تاپ و تجهیزات کامپیوتری از حساسیت نسبتا بالایی برخوردار است ، فروشگاه اینترنتی استوکالا به منظور جلب رضایت مشتریان خود ، از سرویس های مطمئن که سلامت فنی دستگاه های ارسالی را تضمین می نمایند استفاده می کند . تیم خدمات مشتریان استوکالا ، در تمامی مراحل ثبت سفارش تا ارسال کالا در کنار شما خواهد بود و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال نیز آماده پاسخگویی است . در هر نقطه از کشور عزیزمان که باشید ، می توانید با انتخاب یکی از روش های ارسال ، سفارش خود را بدون دردسر ، سریع ، مطمئن و سالم دریافت نمایید . 

انواع روش های ارسال

روش های ارسال کالا بسته به سرویس های محل سکونت و حجم سفارشات مشتریان گرامی ، متفاوت است .

سفارشات مشتریان تهرانی بصورت پیش فرض توسط پیک موتوری درون شهری ارسال خواهد شد

با توجه به حجم سفارش یا نشانی تحویل گیرنده ، ارسال توسط تاکسی و پیک های اینترنتی ، آژانس و ... نیز امکان پذیر میباشد

مشتریان عزیز خارج از شهر تهران نیز با توجه به خدمات ارائه شده در شهر مقصد ، از طریق یکی از روش های ارسال تیپاکس ، پست ، چاپار یا باربری بین شهری قادر به دریافت سفارشات مورد نظر خود خواهند بود . بدیهی است که هزینه تمامی روش های ارسال بر عهده مشتری خواهد بود .

گفتنی است که ارسال به شهرستان بصورت پیشفرض با شرکت تیپاکس انجام خواهد شد

در صورتی که شرکت تیپاکس در شهر مقصد نمایندگی و دفتر فعال نداشته باشد ، ارسال کالا توسط شرکت پست ، شرکت  چاپار و یا شرکت های باربری زمینی و هواییانجام خواهد شد. ضمن اینکه ارسال کالا از ترمینال های اتوبوس رانی نیز امکانپذیر است . 

در این روش هزینه حمل کالا تا ترمینال و یا شرکت های باربری نیز به عهده خریدار میباشد.

بازخوردها
    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)