Loading...

کیس استوک و مانیتور دست دوم ، کامپیوتر دست دوم ، مانیتور دست دوم ، All in one دست دوم

خرید مناسب کامپیوتر کارکرده پک از برند های HP , DELL , Lenova که اسمبل شده کارخانه ای هستند  و مزیت آنها نسبت به سایر کامپیوتر هایی که در بازار به دست فروشندگان مختلف اسمبل می شوند این است که همه قطعات استفاده شده در این کیس های اصلی بوده و همه قطعات باهم مچ هستند که در نهایت باعث بالا رفتن سرعت در این کیس ها می شود. همچنین این کیس ها از نظر بدنه  کیفیت بالایی دارند و کارایی آنها با مشخصات مشابه از سایر کامپیوتر های اسمبل شده بازاری بهتر  و بیشتر است. فروش فوق العاده این کامپیوتر های کارکرده به مشتریانمان این فرصت را به ما داده که قطعات کامپیوتر کارکرده را نیز با آفرهای عالی خرید و به مشتریان، همکاران و در نهایت دوستان عزیز تقدیم کنیم، باشد که خدمتی در راستای کمتر کردن بار سنگین هزینه های تکنولوژی از مصرف کنندگان عزیز برداشته و با فروش بهتر و بیشتر جبران کنیم.

قبل از خرید یک سیستم شخصی یا مجموعه ای از کامپیوترهای مختلف برای استفاده در محیط کار ، دو نکته حائز اهمیت وجود دارد :

۱-کامپیوتر برای چه کارهایی قرار است خریداری شود

 ۲-محدوده بودجه ای که برای این کار اختصاص داده اید چقدر است 

با استفاده از این جدول میتوانید سیستم مناسب خود را بر اساس قیمت حدودی انتخاب کنید

(توجه داشته باشید که این مشخصات و قیمت ها تقریبی و مربوط به فروردین 1396 میباشد)

قبل از قطعی شدن انتخاب خود میتوانید قیمت دقیق ،موجودی و مشخصات نهایی را در سایت (در صفحه محصول)  کنترل کنید یا بصورت تلفنی از واحدفروش سایت کمک و مشاوره بگیرید.(66979903-66979912)

از آنجایی که بیشتر این کامپیوترها قابلیت ارتقاء یا اضافه کردن تجهیزات اضافه را دارند، جدول زیر هم به منظور اطلاع از قیمت و مشخصات قطعات موجود تهیه شده و شما میتواند تنوع بیشتری برای یک انتخاب دقیق تر داشته باشید. 

12

فروشگاه استوکالا

آمار

  • تعداد کالا: 383
  • بازدید امروز: 7898
  • بازدید دیروز: 9701
  • بازدید کل: 6304733